Монтессорі школа-пансіон для дітей 9-12 років
Розвиваємо самостійність,
емоційний інтелект, готуємо дітей до життя
допомагаємо намацати покликання.
Даємо глибокі, актуальні знання. Розуміємо потреби нового покоління
МОНТЕССОРІ ШКОЛА-ПАНСІОН ДЛЯ ДІТЕЙ 9-12 РОКІВ
Розвиваємо самостійність,
емоційний інтелект, готуємо дітей до життя
допомагаємо намацати покликання.
Даємо глибокі, актуальні знання. Розуміємо потреби нового покоління
телефон: 8 (096) 812 47 62| ІМЕЙЛ: mir.montess@gmail.com
Коротко про нас
У школі немає дзвоників, оцінок, домашок, шкільної форми, додаткових внесків.
Учні середньої школи Монтессорі постійно тренують навички самоорганізації: багатозадачність, планування часу, координація зусиль, уміння організовувати роботу в групі й розвивають емоційний інтелект.
Коротко про нас
У школі немає дзвоників, оцінок, домашок, шкільної форми, додаткових внесків.
Учні середньої школи Монтессорі постійно тренують навички самоорганізації: багатозадачність, планування часу, координація зусиль, уміння організовувати роботу в групі й розвивають емоційний інтелект.
Давайте запишем вас в лист ожидания на индивидуальнее встречу
открыт донабор на 2019/2020 учебный год. Всего 4 места для студентов 9-12 лет. Оставьте заявку на встречу в школе и мы свяжемся с вами в течении 1-2 рабочих дней
Нажимая «Отправить заявку», вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных
Традиційна школа — більше не є місцем, де передають сакральні знання й діти не розуміють, нащо їм сидіти серед цих чотирьох стін, де в них запихають інформацію, що можна, по-перше, знайти в інтернеті та що, по-друге, їм насправді не потрібна. Сьогодні учні гуглять швидше за вчителів. Вони перевіряють слова викладача швидше, аніж він устигає закінчити фразу.


Діти інтуїтивно розуміють, що тільки сидячи за партою й виконуючи нескінченний потік інструкцій, важко стати самостійним, знайти своє покликання, зрозуміти "чого я хочу й чого я вартий", навчитися розв'язувати конфлікти й нести відповідальність.
Коротко про те, як у нас влаштовано освітній процес
STEM-cистема
Щоби розвинути цілісне сприйняття світу в дітей, ми не навчаємо предметів одне від одного, але практикуємо комплексне вивчення за глобальними напрямками
Проєктна діяльність
Протягом року діти самостійно створюють завершений проєкт, що допоможе їм у реальних життєвих задачах і викликах
Дружнє середовище
Не задаємо домашніх завдань, не ставимо оцінки й не вимагаємо носити шкільну форму та сидіти за партами. Учитися має буди цікаво, а не важко
Реальна діяльність і знання
Протягом року діти самостійно створюють завершений проєкт, що допоможе їм у реальних життєвих задачах і викликах
Розв'язання викликів і вимог життя
Учні займаються підприємницькою діяльністю з дорослими або знайомляться з її елементами в рамках короткострокових чи довгострокових проєктів шкільної мікро-економіки: доглядання молодших учнів школи, управління маленькою закусочною, зрощування фруктів, овочів і квітів і т.д.
Програма складається з гуманітарних і точних дисциплін, іноземної мови, мистецтва й музики й має на увазі вивчення землі й живих істот (геологія, географія, біологія, , фізиологія і т.д.), вивчення прогресу людини й виникнення цивілізації, наукові відкриття, відношення людини й світу, що її оточує, міжнародні відносини, війни, релігії, державу, закон і право.
Усі предмети переплітаються в одну логічну систему
Чим ми відрізняємося від інших шкіл
створили освітнє середовище, де заняття сприять цікавості студентів і дають можливість развивати навички, важливі в 21 столітті
1
Уміння ставити цілі
2
Навичка планувати час
3
Здатність до емпатії
4
Финансова грамотність
5
Уміння брати на себе відповідальність
6
Здатність розуміти й керувати своїми емоціями
7
Приймати рішення, робити усвідомлений вибір і дотримуватися його
8
Уміння презентувати себе
Освітню програму розподілено на блоки довжиною в декілька тижнів. Кожний блок завершаємо груповою позакласною роботою: походом до водойми, або до лісу, в організацію, музей та ін.
Чому дітям подобається в нас
Глибоке занурення в предмет
У школі немає 45 хвилинних уроків. Діти мають достатньо часу, щоби сконцентруватися й зосередитися на вибраній темі, розібратись у ній та опрацювати матеріал.
Фізіологічні потреби враховано
Діти вільно пересуваються по школі. Вони мають можливість і умови вчитися сидячи, стоячи, лежачи, навколішки. У потрібний момент, за будь-якої погоди учень старший 8-ми років може самостійно вийти надвір "провітрити голову".
Поважне ставлення
Думку дітей враховують, з ними радяться, спонукають приймати рішення й бути за них відповідальними. Діти поважають одне одного, вирішують конфлікти через переговори.
Немає домашніх завдань
У них немає потреби. Учні встигають засвоїти стандартну шкільну програму й познайомитися з предметами, що до неї не входять.
Учителі інші
Довірчі партнерські стосунки учня й учителя. Учитель дає ключ до знань, учень знаходить їх у самостійній діяльності. Навчається робити відкриття.
Є вибір
Дитина має право вибирати чим займатися, з ким і коли, у рамках теми, що вона її вивчає. Можна на три дні зануритися в дроби й дієслова, можна тиждень опановувати континенти або мезозой. Працювати в команді або самому.
Вартість навчання 7500 грн за місяць. Працюємо без прихованих платежів, "додаткових" і "благодійних" внесків. Трансфер і харчування оплачують окремо
Відкрито донабір на 2020/2021 навчальний рік
Усього 5 місць для учнів 7-13 років.
Залиште заяву на індивідуальну зустріч і ми зв'яжемося з вами протягом 1-2 робочих днів
Ваші особисті дані захищені
Займаємося педагогікою Монтессорі 12 років.
Учителі пройшли навчання в Австрії, знаходяться у складі європейського реєстру педагогів монтессорі.
Школу курирує експертка з Німеччини, з 40-річним досвідом роботи у школах Монтессорі.
Викладачі підвищують кваліфікацію на педагогічних конференціях в Україні та Європі.

Нас люблять не тільки діти
Для мене важлива атмосфера прийняття кожної дитини з усіма її сильними та слабкими сторонами, і не тільки радість сильним, але й спокійне сприяння розвитку слабких. Дуже подобаються якісні й насичені тривалі прогулянки. І приваблює розвинуте самоуправління школи вчителями й школярами. Дітей поважають, ураховують їхню думку.
Костянтин і Наталя Бойко
Ілля, 9 років
У Монтессорі школу ми перевелися після першого класу з приватної школи.
Дитина розкрилася, ожила! З'явилася цікавість до навчання й упевненість у своїх силах. Тут усе по-іншому, інший погляд на дітей.
Працювати доводиться багато, обсяг знань значно більший. Але якимось дивом сина це не обтяжує, а надихає.
Олександр, Ірина Яковлеви
Лев, 11 років
Кажуть школа - то другий дім. Таким домом для моїх дітей з вересня стала школа Vector Montessori School. Дім, у якому люблять і поважають кожну дитину. Дім, де дитина зростає вільною, самостійною особистістю. Де створено всі умови для всебічного розвитку дітей і, що є дуже важливим, для здорового способу життя. Дім, де мої діти знайшли друзів і просто щасливі!
Дмитро й Тетяна Веремеєви
Петро, 10 років і Ариша, 7 років
Устигніть скористатися донабором у середню школу!
Якщо ваша дитина втратила цікавість до навчання або розчарувалася в школі, а ви інтуїтивно розумієте, що продовжити вчитися, "як раніше — це путь не туди", хочете дати їй європейську освіту й закласти підвалини для її майбутнього не покидаючи рідного міста...
Просто зараз запишіться на індивідуальну зустріч! Усього 4 вільних місця...
Телефонуйте і пишіть
Приїздіть у гості
Проспект Лозовеньківский, 57. Харків, Україна
Ми знаходимось у п'яти хвилинах їзди від ст. метро Перемога, у затишному котеджі, будинку колишнього готелю Саквояж.
Заїзд у школу зі сторони оркужної дороги, праворуч, якщо рухатися від Олексіівки
Made on
Tilda