Зрощуємо в дитині особистість, допомагаємо розкривати потенціал і таланти кожного

ПЕРШИЙ У ХАРКОВІ МОНТЕССОРІ-САДОК, ЩО ПРАЦЮЄ ЗА МІЖНАРОДНИМ СТАНДАРТОМ AMI

УСТИГНІТЬ ЗАПИСАТИСЯ НА ГОСТЬОВИЙ ТУР, ЩОБИ ПЕРШИМИ ЗРОЗУМІТИ, ЯК СВІТ МОНТЕССОРІ МОЖЕ ПОЛІПШИТИ СВІТ ВАШОЇ ДИТИНИ!
ТЕЛЕФОН: 095 048 49 12 и 068 808 18 54
ПОШТА: mir.montess@gmail.com
Хочете, щоби дитина вранці з задоволенням крокувала до дитячого садку.
Садку, у якому кожний малюк — це особистість. Де допомагають дорослішати та ставати самостійними, не ламаючи, а заохочуючи. Де погляд вашої дитини є важливим і цінним. А іще, щоб у садку була така атмосфера, щоби дитина щоранку в понеділок щиро казала «хочу в садок!»
Давайте проведём для вас индивидуальный тур по садику
просто оставьте свои контакты и мы свяжемся с вами в течении 2-х рабочих дней
Нажимая «Отправить заявку», вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных
Чому батьки обирають «Світ Монтессорі»
Домашня атмосфера
спокійне, творче, екологічне навчальне середовище. Відповідає потребам віку та європейським вимогам Монтессорі
Істинне монтессорі
освіта: відповідає міжнародному стандартові АМІ, монтессорі-викладачі сертифіковані й вони постійно навчаються
Повний цикл
навчання з монтессорі-методом. Без стресу зміни середовища й підходу. Дитина піднімається одними сходами: із садочку переходить в альтернативну монтессорі-школу
Садок у цифрах
12 років
на ринку освіти України
600 родин
довірили своїх дітей нашому центрові
€ 40000
вклали в монтессорі-матеріал садочку
17 викладачів
Монтессорі високої кваліфікації
Щоденна білінгвальна (російська-англійська) група повного дня для дітей від 3-х до 6-ти років. В абонемент увіходять: монтессорі робота, музичні заняття, сенсорна інтеграція, щоденна прогулянка, фізкультура
Чим добрий садочок «Світ Монтессорі»
Висока кваліфікація педагогів
Усі викладачі нашого центру отримали монтессорі-освіту європейського стандарту, сертифіковані й постійно навчаються. Зацікавлені кожною дитиною, дружні, відверті й поважать кожного.
Якісний простір
Монтессорі й наповненість середовища. Використовуємо тільки автентичні монтессорі-матеріали. Класи світлі та просторі. У нас низькі й маленькі раковини — доступні для наймолодших, щоб діти могли якомога більше робити самотужки. Стільцчики, столи, книжкові полиці відповідають зросту дітлахів.
Щоденні прогулянки
Досвід прогулянок у будь-яку погоду сприяє розвитку впевненості, умінню дбати про себе й обирати правильний одяг. Ми маємо прогулянку 2 рази на день за будь-якої погоди, окрім зливи. Усе що нам потрібно — це відповідний одяг.
Супровід родини
Щомісячні індивідуальні зустрічі з батьками на сесіях "питання-відповідь", семінари й тренінги для всієї сім'ї. Батьки є невіддільною частиною життя спільноти нашого центру: беруть участь у житті класу на майстер-класах, днях народження спільно з дітьми, святах та заходах.
Інформованість батьків
Про життя класу — щоденні фото й відеозвіти з коментарями педагогів у фейсбуці. Адмін. питання обговорюємо в закритих групах у вайбері. Педагоги проводять індивідуальні зустрічі-консультації з батьками.
Гнучка система оплати
Оплата щомісячна, ви оплачуєте 11 міс. року.
Якщо оплачуєте 10 міс.- 11-й у подарунок, якщо 5 міс.-2 тижні в подарунок. У «Світі Монтессорі» ми не вимагаємо вступного внеску й не маємо додаткових зборів грошей.
Наш підхід: у садочку ми не розважаємо дітей, але даємо їм практичні знання й навички.
Ми сприймаємо дитину як особистість, обходимося без критики, даємо право на помилку, радіємо з його успіхів. Ніколи не порівнюємо його з іншими, дозволяємо розвиватися у власному темпі.
Ми йдемо за етапами розвитку дитини. Його потребами, можливостями й особовими якостями. Даємо навички, що їх дитина застосовуватиме в майбутньому: відповідальність за вчинки, самостійність, уміння знаходити відповіді на питання, свободу самовиражатися, допускатися помилок й робити відкриття, уміння домовлятися й обґрунтовано обстоювати свій погляд.
ЧАСТІ ПИТАННЯ
Найпопулярніші питання від наших клієнтів
ПИТАННЯ:
Монтессорі — це самовілля. Діти роблять, що хочуть
ВІДПОВІДЬ:
Це міф. Кожний клас живе за чіткими законами й правилами, що єдині для дітей і дорослих. Ми пішли від традиційної дисципліни: наказ-контроль-виконання, до дисципліни активної — усвідомленої. Яка стає частиною особистості дитини та її потребою. Якщо дитина сама віднайшла правило, вона з задоволенням дотримується його й знайомить новеньких
ПИТАННЯ:
У монтессорі-класах між дітьми немає комунікації, вони мало спілкуються
ВІДПОВІДЬ:
Також міф. Діти не тільки спілкуються, вони навчаються домовлятися, презентації є індивідуальні й групові. Діти вдосконалюють навички дискутування й ораторства через проведення тематичних кіл.
ПИТАННЯ:
Чи потрібні довідки або щеплення?
ВІДПОВІДЬ:
Перед першим днем потрібно взяти довідку від педіатра про те, що дитина здорова й може контактувати з іншими дітьми.
ПИТАННЯ:
Че є у вас пробний день?
ВІДПОВІДЬ:
Монтессорі-клас – це спільнота дітей. Ми чуйно ставимося до соціальної та емоціональної екосистеми, що уклалася. Поява та зникнення дітей, які приходять у рамках пробних днів, були би стресом для дітей, які вже навчаються в групі. Тому ми не маємо пробних днів. Ми раді надати будь-яку інформацію, що вас цікавить, про наш центр і відповісти на всі запитання, щоб ви могли прийняти рішення.
Наша цель: пробудить и сохранить в ребенке любовь к познанию. Воспитание свободной, высоконравственной, ответственной, целеустремленной, творческой и самодостаточной личности, заботящейся о Мире и ощущающей себя его неотъемлемой частью
Запишіться на гостьовий тур
Щоби мати змогу долучитися до спільноти усвідомлених батьків, дітей і педагогів
Наші контакти
Телефон: 095 048 49 12 и 068 808 18 54
Імейл: mir.montess@gmail.com
Підписуйтесь у facebook
Наша адреса
м. Олексіївська, пр. Людвіга Свободи 30-Б
Ми знаходимося з боку Сільпо, просто за супермаркетом.
Made on
Tilda