MINDS AHEAD
Початкова школа Montessori School Vector — альтернатива нудній і застарілій системі освіти
Сучасна людяна школа зі 100-річною історією. Розвиваємо цікавість, індивідуальність і творчість у дітей. Створюємо сприятливі умови й можливості для підримання зацікавленості та мотивації до навчання.
Кен Робинсон
Новый взгляд на систему образования
У монтессорі—середовищі школяри займаються індивідуально й в групах.
Класи розділено на тематичні зони: математики, мов, географії, історії, біології, космосу.
Є лабораторія.
Наш підхід — навчити дитину думати, знаходити рішення, робити відкриття, шукати інформацію та вміти застосовувати її коли потрібно.

Дітей навчають педагоги майбутнього.
Учитель — наставник, якому цікава ваша дитина. Бачить таланти дитини, знає її потреби.
Іде за ними, а не за программой. М'яко спрямовує на путь знання.

Займаємося педагогікою Монтессорі 12 років.
Учителі пройшли навчання в Австрії, знаходяться у складі європейського реєстру педагогів монтессорі.
Школу курирує експертка з Німеччини, з 40-річним досвідом роботи у школах Монтессорі.
Викладачі підвищують кваліфікацію на педагогічних конференціях в Україні та Європі.
У свободІ Й дисциплІнІ
Готуємо дітей до реального життя
Даємо практичні знання
Письмо та проєктна діяльність
Діти практикуються в письмі, готуючи проєкти й реферати. Орфографію вивчають за темою, що їх цікавить: будова людини, середовище існування тварин, річки або вулкани різних континентів.
Видають шкільну газету.
Навчаються утримувати увагу аудиторії, презентувати проєкт, ставити питання, отримують досвід публічних виступів.
Матеріальна математика
У монтессори —середовищі арифметика й геометрия не є абстрактні.
Завдяки спеціальним посібникам діти можуть руками розкласти ціле на частини, потримати в долонях одиницю вимірювання й тисячу одиниць. За допомогою матеріалу учні легко засвоюють важкі поняття , розв'язують геометричні задачі й самостійно приходять до доведення теорем.
Фізика, хімія, астрономія
Закохуватися у важкі науки, проводячи експерименти й досліди. Вираховують відстань від Землі до різних планет, виготовляють їхні макети, проводять обчислення в масштабі. Закладають підвалини для глубокого вивчення цих наук у старшій школі.

Історія та географія
З задоволенням опановують "нудні" предмети відвідуючи музеї, студіюючи енциклопедії.
Надихаються й занурюються в історію з викладачем університету ім. Каразіна.
Ботаніка й зоологія
Діти спостерігають за рослинами й комахами на джерелі в Саржиному Яру. Доглядають тварин у власному "куточку живої природи". Зрощують рослини на грядках.
Фінансова грамотність і менеджмент
Навчаються заробляти гроші й ставити цілі, розпоряджатися фінансами і планувати бюджет. Влаштовують заходи, походи, виїзні заходи, екскурсії, прогулянки. Працюють у команді на ярмарках, святах, закуповують продукти.
Мистецтво й живопис
Самовираження через живопис і графіку, регулярні
майстер — класи валяння з вовни, оригамі, кандзаші й інше.
Навички практичного життя й соціальної відповідальності
Діти розробляють меню, готують обіди, накривають стіл, миють посуд, проводять прибирання у класах, очищують ліс від сміття, сортують сміття, здають макулатуру.
У школі нічого не роблять заради одної науки. Основа монтессорі—підходу в тому, що всі науки пов'язані.
Наприклад, обчисливши відстань від Землі до Меркурія, дитина вивчає астрономію й математику.
Готуючи доповідь про тварин Антарктиди — практикується в читанні, письмі й грамотності, вивчає географію.
Знання засвоюють через практику, спираючись на органы почуттів — побачити, доторкнутися, почути, понюхати й за можливості спробувати на смак.

Просторі, світлі, теплі класи в будівлі затишного коттеджа. Простора веранда й власна огороджена територія для прогулянок.
Окрема зала для приймання їжі й обладнана кухня: холодник, мультиварка, електропіч, посудомийка.
Декілька санвузлів, водонагрівач і душова кабіна.

Діти бувають на свіжому повітрі щодня. Прогулянки тривають 1-2 години, за будь-якої погоди. Цілий рік діти гуляють на власній обгородженій ділянці або в лісі. Є, де розмістити велосипеди, самокати, біговели, скейти і є, де на них покататися.
Чому дітям подобається у нас
Глибоке занурення у предмет
У школі немає 45 хвилинних уроків. Діти мають достатньо часу, аби зосередитися на обраній темі, розібратися в темі й опрацювати матеріал.

Фізіологічні потреби враховано
Діти вільно пересуваються по школі. Вони мають можливість і умови вчитися сидячи, стоячи, лежачи, навколішки. У потрібний момент, за будь-якої погоди учень старший 8-ми років може самостійно вийти надвір "провітрити голову".
Поважне ставлення
Думку дітей враховують, з ними радяться, спонукають приймати рішення й бути за них відповідальними. Діти поважають одне одного, вирішують конфлікти через переговори.
Немає домашніх завдань
У них немає потреби. Учні встигають засвоїти стандартну шкільну програму й познайомитися з предметами, що до неї не входять.
Учителі інші
Довірчі партнерські стосунки учня й учителя. Учитель дає ключ до знань, учень знаходить їх у самостійній діяльності. Навчається робити відкриття.
Є вибір
Дитина має право вибирати чим займатися, з ким і коли, у рамках теми, що вона її вивчає. Можна на три дні зануритися в дроби й дієслова, можна тиждень опановувати континенти або мезозой. Працювати в команді або самому.
Нас люблять не тільки діти
Для мене важлива атмосфера прийняття кожної дитини з усіма її сильними та слабкими сторонами, і не тільки радість сильним, але й спокійне сприяння розвитку слабких. Дуже подобаються якісні й насичені тривалі прогулянки. І приваблює розвинуте самоуправління школи вчителями й школярами. Дітей поважають, ураховують їхню думку.
Костянтин і Наталя Бойко
Ілля, 7 років
Ходимо перший рік у Vector Montessori School. Ми приїхали з Лас-Веґаса й обрали цю школу усвідомлено. Хлопчики дуже задоволені, приходять додому, розповідають про що дізналися нове, ходять з великим задоволенням. Найцінніше в цій школі — це чудові педагоги, які постійно навчаються. Вони прищеплюють дітям бажання вчитися, щодня дізнаватися про щось нове. Діти не займаються весь перший рік штрихуванням і малюванням паличок, що забирає в багатьох бажання вчитися. Вони займаються і географією, і зрощують квіти, і проводять досліди в лабораторії, і готують їжу, і майстерні вони всілякі мають, і шахи, і театр, і музика, усе це, звісно, окрім основних предметів. Ну й, звичайно, дуже доброзичлива й позитивна атмосфера в школі, діти добрі! Ми дуже раді, що наші діти навчаються в цій школі!
Karsten and Elena Gerhardt
Anthony & Andrew, 7 years old
У Vector Montessori School ми перевелися після першого класу з приватної школи.
Дитина розкрилася, ожила! З'явилася цікавість до навчання й упевненість у своїх силах. Тут усе по-іншому, інший погляд на дітей.
Працювати доводиться багато, обсяг знань значно більший. Але якимось дивом сина це не обтяжує, а надихає.
Викладачем англійської дуже задоволені! Ми з 7-ми років займались індивідуально, коли перейшли у "Vector" відбувся прорив у лексиці, спілкування з англомовними дітлахами робить свою справу!
Олександр, Ірина Яковлеви
Лев, 11 років
Кажуть школа - то другий дім. Таким домом для моїх дітей з вересня стала школа Vector Montessori School. Дім, у якому люблять і поважають кожну дитину. Дім, де дитина зростає вільною, самостійною особистістю. Де створено всі умови для всебічного розвитку дітей і, що є дуже важливим, для здорового способу життя. Дім, де мої діти знайшли друзів і просто щасливі!
Дмитро й Тетяна Веремеєви
Петро, 10 років і Ариша, 7 років
Запишіться на гостьове відвідання
заповніть заявку й отримайте пробний день у школі безкоштовно
Нажимая «Отправить заявку», вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных
Питання і відповіді
ось, що найчастіше запитують батьки
питання:
Школа має ліцензію, атестат державного зразку?
відповідь:
За документами ми ТОВ, яке надає тьюторські й репетиторські послуги. Учні отримують атестат державної школи, у якій вони офіційно числяться за документами й проходять атестацію.
питання:
Мені все подобається, але бентежить потреба влаштовувати дитину на дистанційне навчання. Це важко та мені ніколи.
Відповідь:
Ми подбали про це. Підготуйте всі документи й довідки, потрібні для вступу у звичайну школу. Усе інше зробимо ми. Безкоштовно й легально.
питання:
Усе добре, але чому без оцінок?
відповідь:
Оцінки змінюють мотивацію дітей, їхній природний потяг до знань і відкрить. Наші діти вчаться не заради зірочок, червоних цифр, учителів і батьків. Вони вчаться заради себе. Зберігають високу мотивацію, цікавість і бажання вчитися.
питання:
Як ви контролюєте знання?
відповідь:
«Контроль» знання вимірюють знанням, а не оцінками. Учень не перейде до нової теми, не розібравшись у попередній. Педагог м'яко спрямує дитину або опрацює тему додатково, якщо помітить, що у нього виникли труднощі. Два рази на рік діти проходять атестацію в державній школі, у якій вони числяться.
питання:
Немає уроків, дзвоників, перерв - як ви із цим справляєтеся?
відповідь:
Діти гомонять, коли роблять те, що вони не хочуть або нудьгують.Утримувати дисципліну в класі - це заохотити дітей до роботи, що їм цікава.
Телефонуйте й пишіть
Приїзжайте в гості
Проспект Лозовеньківский, 57. Харків, Україна
Ми знаходимось у п'яти хвилинах їзди від ст. метро Перемога, у затишному котеджі, будинку колишнього готелю Саквояж.
Заїзд у школу зі сторони оркужної дороги, праворуч, якщо рухатися від Олексіівки
Made on
Tilda